fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
  • slidebg1
    Talenten stimuleren
    Iedereen kan iets!
  • slidebg1
    Actief burgerschap
    Klaarstaan voor de ander!
  • slidebg1
    Open geest
    Nieuwsgierig naar mensen en dingen!
  • slidebg1
    Verbondenheid
    Met elkaar en de wereld om ons heen!
  • slidebg1
    GO! scholengroep 5
    helpt kinderen groeien!
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1

Onze troeven

Grote leerwinst

Elk kind de grootst mogelijke leersprong laten maken. Maximaliseren van de individuele leerwinst is het doel van ons.

Hedendaags

Individuele aandacht, interactie en met een openheid naar de wereld om ons heen.

Karaktervorming

Focus op verdraagzaamheid, verantwoordelijkheid, zelfstandigheid en leergierigheid alsook respect voor het milieu, maakt ons onderwijs waarde(n)vol. Naast een rugzak vol kennis en vaardigheden groeit het kind ook als persoon.

Doorstroomopties

Door de intense samenwerking tussen onze scholen is het onderwijs per regio optimaal op elkaar afgestemd. Vlotte doorstroommogelijkheden tussen kleuter-, basis en secundair onderwijs zonder kennishiaten is het resultaat.

100% focus

Administratieve en logistieke taken organiseren we op scholengroepsniveau. Zo ontlasten we het schoolteam. Minder rompslomp waardoor het zich kan concentreren op het allerbelangrijkste: de leerling.

Samenleven

Alle (geloofs)overtuigingen komen aan bod in het lesprogramma. Wij geloven niet in één waarheid. Iedereen heeft recht op zijn mening en mag zijn zegje doen. Samen leren samenleven is waar het om draait.

Meer informatie

Mechelbaan 561

2580 Putte

015 50 41 50

Mail ons

Over SGR5

ONTSTAAN

In 2000 werd Scholengroep 5 opgericht. Het bijzonder decreet betreffende het Gemeenschapsonderwijs (14 juli 1998) legde toen een verdeling van scholen op, per regio, in een scholengroep. Scholengroep 5 verenigt de scholen van het GO! onderwijs van de Vlaamse gemeenschap in de regio Mechelen, Keerbergen en Heist-op-den-Berg. Het GO! (spreek uit "gee oo") is de nieuwe benaming voor het vroegere Gemeenschapsonderwijs. Sinds 17 augustus 2015 is Geert Van Hoof algemeen directeur van Scholengroep 5.

JAARVERSLAGEN

RAAD VAN BESTUUR

Algemeen directeur: Geert Van Hoof
Voorzitter Raad van Bestuur: Ann Gods
Raad van Bestuur: 
Patrice Caremans
Ingrid De Neef
Ivan Cornette
Marc Lammar
Mario Van Essche
Linda Van Achter
Margareta Williams
Pierre Vermaelen
Coördinerend directeur BAO: Bart Pepermans
Coördinerend directeur SO:  Michèle Vervotte

MEDEWERKERS

Administratie: wie doet wat?

Naam Functie Telefoonnr. E-mailadres
Geert Van Hoof Algemeen directeur 015 50 41 52 sgr5@sgr5.be
Michèle Vervotte Coördinerend directeur secundair onderwijs 015 50 41 50 codiso@sgr5.be
Bart Pepermans Coördinerend directeur basisonderwijs 015 50 41 80 codibao@sgr5.be
Tom Resseler Beleidsondersteuner technische zaken 015 79 08 90 tom.resseler@sgr5.be
An Hereygers Beleidsondersteuner pedagogische zaken 015 50 41 50 an.hereygers@sgr5.be
Katrien Rodolf Directiesecretaris (hoofd administratie) 015 50 41 52 katrien.rodolf@sgr5.be
Sofie Derez HR-manager 015 50 41 50 sofie.derez@sgr5.be
An Nys Algemeen onthaal en administratie 015 50 41 50 an.nys@sgr5.be
Eef Goyvaerts Administratie 015 50 41 50 eef.goyvaerts@sgr5.be
Tinneke Bellekens stafmedewerker BaO 015 50 41 53 tinneke.bellekens@sgr5.be
Veerle Houben Verantwoordelijke contractueel personeel 015 50 41 57 veerle.houben@sgr5.be
Rienske Van Hirtum Hoofd boekhouding 015 50 41 50 rienske.vanhirtum@sgr5.be
Sandra Goyvaerts Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 sandra.goyvaerts@sgr5.be
Inge Verbruggen Boekhouding (algemeen) 015 79 08 95 inge.verbruggen@sgr5.be
Annick Van Linden Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 annick.vanlinden@sgr5.be
Tessa Piters Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 tessa.piters@sgr5.be
Katrien Van den Dries Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 katrien.vandendries@sgr5.be
Guy Lemmens Infrastructuur, veiligheidsdossiers en energiezorg,Vertrouwenspersoon 015 50 41 55 guy.lemmens@sgr5.be
Ann Van Reusel Infrastructuur, architecte 015 50 41 55 ann.vanreusel@sgr5.be
Geert Van Noten Infrastructuur 015 50 41 55 geert.vannoten@sgr5.be
Levi Helsen Infrastructuur 015 50 41 55 levi.helsen@sgr5.be
Geert Vernelen Coördinator ICT (leiding over team informatici) 015 50 41 86 geert.vernelen@sgr5.be
Pieter Van Muysen ICT-Coördinator 0477 77 08 24 pieter.vanmuysen@sgr5.be
Marc Van de Velde ICT-Coördinator 0472 43 36 86 marc.vandevelde@sgr5.be
Inge De Cleyn Pedagogisch ICT-Coördinator inge.decleyn@sgr5.be
Wouter Willems Pedagogisch ICT-Coördinator wouter.willems@sgr5.be
Vik Pauwels Pedagogisch ICT-Coördinator vik.pauwels@sgr5.be
Jurgen de Bondt ICT-Coördinator 0486 94 59 14 jurgen.debondt@sgr5.be
Sam Geyskens ICT-Coördinator 0495 76 68 33 sam.geyskens@sgr5.be
Jeroen Van Breedam ICT-Coördinator 0484 91 16 04 jeroen.vanbreedam@sgr5.be
Johan Ramakers ICT-Coördinator johan.ramakers@sgr5.be
Raf Horemans ICT-Coördinator 0497 72 93 26 raf.horemans@sgr5.be
Jill Mertens ICT-Coördinator 0472 34 47 71 jill.mertens@sgr5.be
Steven Van de Leest ICT-Coördinator 0499 12 66 41 steven.vandeleest@sgr5.be
Santiago Ortega ICT-Coördinator 0471 44 56 07 santiago.ortega@sgr5.be
Yannick Van den Brande ICT-Coördinator yannick.vandenbrande@sgr5.be
Sandra Van Maurik Communicatiecoördinator 015 50 41 50 sandra.vanmaurik@sgr5.be
Steven Hertogs Preventieadviseur 0476 96 48 78 steven.hertogs@sgr5.be
Peggy van Espen Woon-werkverkeer/ algemeen onderhoud 015 50 41 83 peggy.vanespen@sgr5.be
Yana Deluster Verantwoordelijke schoonmaakservice yana.deluster@sgr5.be
Mounir Zahed Afdeling poetspersoneel 0476 48 01 68 mounir.zahed@sgr5.be

Onze medewerkers

Vacatures

Vacature directeur BS Victor Van de Walle Mechelen Lees meer

Vacature poetspersoneel Lees meer

Vacature kindbegeleider Lees meer

Vacature adjunct-directeur GO! Middenschool Keerbergen Lees meer

Vacature directeur BS De Spiegel Leest Lees meer

Enkele cijfers

14000
Leerlingen
9000
Cursisten
38
Instellingen
3000
Personeel

Nieuws

image
21
juni

Historische portretten

Cursisten van Crescendo CVO brengen het verhaal van Mechelen in beeld.

image
18
juni

GO! Academy

Het GO! lanceert één platform voor alle online-opleidingen die de centra voor volwassenenonderwijs van het GO! aanbieden. Het aanbod van Crescendo CVO staat er ook op.

image
12
juni

Speelbos

GO! Basisschool Lyceum opent een groot speelbos op het schooldomein. Een investering van zo’n 70.000 euro.

image
04
juni

Goud

Matteo, Nelle en Lina van GO! Basisschool Victor Van de Walle winnen de finale van het STEM Tornooi Junior.

image
04
juni

Glaskunst

Glastentoonstelling met afstudeerwerken van cursisten van het IKA. Te bezichtigen elk weekend van 8 tot en met 23 juni, van 11 tot 17 uur, Fort 5 te Edegem.

image
03
juni

Nooit te oud ...

...om je talenten te ontwikkelen! Crescendo CVO organiseert infodagen op 28 en 30 mei.

image
03
juni

Loopwedstrijd

GO! Basisschool Lyceum organiseert voor het eerst een Urban Trail in en rondom de school. Een knotsgek parcours door gangen, trappen, speeltuigen en groene velden ...

image
03
juni

Lederbewerking

45 cursisten van Crescendo CVO behalen het certificaat Marokijnbewerker. Hun creaties zijn te zien op een eindwerk expositie.

image
22
mei

Geen gsm

BA Botaniek organiseert een smartphone detox dag. Leerlingen zetten hun gsm een volledige schooldag uit

image
08
mei

Bevrijdingsdag

83 leerlingen van het Busleyden Atheneum nemen deel aan de plechtigheden van de stad Mechelen voor Bevrijdingsdag op 8 mei.

image
08
mei

Fijn resultaat

In de regio Mechelen en Keerbergen kan 95% van de twaalfjarigen zich inschrijven in de secundaire school van eerste of tweede voorkeur.

image
08
mei

Stemtest

Busleyden Atheneum organiseert een verkiezingsdebat om leerlingen voor te bereiden op hun (eerste) deelname aan de verkiezingen in juni.

image
30
april

Gezonde traktatie

Freinetschool Het Zonnehuis viert 20-jarig bestaan met een meterslange fruithaag en eigen moestuin.

image
29
april

Start nieuwbouwwerken

Archeologisch onderzoek en afbraak conciërgewoning kondigen het begin van de geplande nieuwbouw aan voor BA Zandpoort.

image
22
april

Vroege vogels

Start inschrijvingen secundair onderwijs: ouders al om 04u00 in de rij voor BA Caputsteen.

image
15
april

Nooit meer

Leerlingen van BA Stassart waren aanwezig op de herdenking van 30 jaar genocide in Rwanda.

image
27
maart

Chocolade

Leerlingen van GO! Basisschool Dr. Jozef Weyns rapen samen met hun grootouders paaseieren.

image
26
maart

Circus

Leerlingen van basisschool Alice Nahon treden op in een circusvoorstelling i.s.m. circus Picolini.

image
26
maart

Japan

Leerlingen van BA Pitzemburg nodigen de Japanse ambassadeur in België uit voor de slotceremonie van hun project ‘Japan Art Mile’.

image
26
maart

Neen!

Leerlingen van Busleyden Atheneum campus Stassart verheffen hun stem tegen racisme.

Scholen