fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
  • slidebg1
  • slidebg1
    Talenten stimuleren
    Iedereen kan iets!
  • slidebg1
    Actief burgerschap
    Klaarstaan voor de ander!
  • slidebg1
    Open geest
    Nieuwsgierig naar mensen en dingen!
  • slidebg1
    Verbondenheid
    Met elkaar en de wereld om ons heen!
  • slidebg1
    GO! scholengroep 5
    helpt kinderen groeien!

Onze troeven

Grote leerwinst

Elk kind de grootst mogelijke leersprong laten maken. Maximaliseren van de individuele leerwinst is het doel van ons.

Hedendaags

Individuele aandacht, interactie en met een openheid naar de wereld om ons heen.

Karaktervorming

Focus op verdraagzaamheid, verantwoordelijkheid, zelfstandigheid en leergierigheid alsook respect voor het milieu, maakt ons onderwijs waarde(n)vol. Naast een rugzak vol kennis en vaardigheden groeit het kind ook als persoon.

Doorstroomopties

Door de intense samenwerking tussen onze scholen is het onderwijs per regio optimaal op elkaar afgestemd. Vlotte doorstroommogelijkheden tussen kleuter-, basis en secundair onderwijs zonder kennishiaten is het resultaat.

100% focus

Administratieve en logistieke taken organiseren we op scholengroepsniveau. Zo ontlasten we het schoolteam. Minder rompslomp waardoor het zich kan concentreren op het allerbelangrijkste: de leerling.

Samenleven

Alle (geloofs)overtuigingen komen aan bod in het lesprogramma. Wij geloven niet in één waarheid. Iedereen heeft recht op zijn mening en mag zijn zegje doen. Samen leren samenleven is waar het om draait.

Meer informatie

Contacteer ons

Over SGR5

ONTSTAAN

In 2000 werd Scholengroep 5 opgericht. Het bijzonder decreet betreffende het Gemeenschapsonderwijs (14 juli 1998) legde toen een verdeling van scholen op, per regio, in een scholengroep. Scholengroep 5 verenigt de scholen van het GO! onderwijs van de Vlaamse gemeenschap in de regio Mechelen, Keerbergen en Heist-op-den-Berg. Het GO! (spreek uit "gee oo") is de nieuwe benaming voor het vroegere Gemeenschapsonderwijs. Sinds 17 augustus 2015 is Geert Van Hoof algemeen directeur van Scholengroep 5.

JAARVERSLAGEN

RAAD VAN BESTUUR

Algemeen directeur: Geert Van Hoof
Voorzitter Raad van Bestuur: Ann Gods
Raad van Bestuur: 
Patrice Caremans
Ingrid De Neef
Ivan Cornette
Marc Lammar
Mario Van Essche
Eddy Van Parys
Margareta Williams
Pierre Vermaelen
Coördinerend directeur BAO: Bart Pepermans
Coördinerend directeur SO:  Michèle Vervotte

MEDEWERKERS

Administratie: wie doet wat?

Naam Functie Telefoonnr. E-mailadres
Geert Van Hoof Algemeen directeur 015 50 41 52 sgr5@sgr5.be
Michèle Vervotte Coördinerend directeur secundair onderwijs 015 50 41 50 codiso@sgr5.be
Bart Pepermans Coördinerend directeur basisonderwijs 015 50 41 80 codibao@sgr5.be
Tom Resseler Beleidsondersteuner technische zaken 015 79 08 90 tom.resseler@sgr5.be
An Hereygers Beleidsondersteuner pedagogische zaken 015 50 41 50 an.hereygers@sgr5.be
Katrien Rodolf Directiesecretaris (hoofd administratie) 015 50 41 52 katrien.rodolf@sgr5.be
Sofie Derez HR-manager 015 50 41 50 sofie.derez@sgr5.be
Walter Geubels Verantwoordelijke schoonmaakservice 015 50 41 50 walter.geubels@sgr5.be
An Nys Algemeen onthaal en administratie 015 50 41 50 an.nys@sgr5.be
Eef Goyvaerts Administratie 015 50 41 50 eef.goyvaerts@sgr5.be
Tinneke Bellekens stafmedewerker BaO 015 50 41 53 tinneke.bellekens@sgr5.be
Veerle Houben Verantwoordelijke contractueel personeel 015 50 41 57 veerle.houben@sgr5.be
Magali Bensel Stafmedewerker SO 015 79 08 94 magali.bensel@sgr5.be
Rienske Van Hirtum Hoofd boekhouding 015 50 41 50 rienske.vanhirtum@sgr5.be
Sandra Goyvaerts Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 sandra.goyvaerts@sgr5.be
Inge Verbruggen Boekhouding (algemeen) 015 79 08 95 inge.verbruggen@sgr5.be
Annick Van Linden Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 annick.vanlinden@sgr5.be
Karin Van Tuerenhout Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 karin.vantuerenhout@sgr5.be
Tessa Piters Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 tessa.piters@sgr5.be
Katrien Van den Dries Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 katrien.vandendries@sgr5.be
Paul Lemmens Infrastructuurcoördinator (leiding over onderhoudsmensen) 015 50 41 55 paul.lemmens@sgr5.be
Guy Lemmens Infrastructuur, veiligheidsdossiers en energiezorg,Vertrouwenspersoon 015 50 41 55 guy.lemmens@sgr5.be
Ann Van Reusel Infrastructuur, architecte 015 50 41 55 ann.vanreusel@sgr5.be
Geert Van Noten Infrastructuur 015 50 41 55 geert.vannoten@sgr5.be
Geert Vernelen Coördinator ICT (leiding over team informatici) 015 50 41 86 geert.vernelen@sgr5.be
Pieter Van Muysen ICT-Coördinator 0477 77 08 24 pieter.vanmuysen@sgr5.be
Marc Van de Velde ICT-Coördinator 0472 43 36 86 marc.vandevelde@sgr5.be
Inge De Cleyn Pedagogisch ICT-Coördinator inge.decleyn@sgr5.be
Wouter Willems Pedagogisch ICT-Coördinator wouter.willems@sgr5.be
Vik Pauwels Pedagogisch ICT-Coördinator vik.pauwels@sgr5.be
Jurgen de Bondt ICT-Coördinator 0486 94 59 14 jurgen.debondt@sgr5.be
Sam Geyskens ICT-Coördinator 0495 76 68 33 sam.geyskens@sgr5.be
Jeroen Van Breedam ICT-Coördinator 0484 91 16 04 jeroen.vanbreedam@sgr5.be
Johan Ramakers ICT-Coördinator johan.ramakers@sgr5.be
Raf Horemans ICT-Coördinator 0497 72 93 26 raf.horemans@sgr5.be
Jill Mertens ICT-Coördinator 0472 34 47 71 jill.mertens@sgr5.be
Steven Van de Leest ICT-Coördinator 0499 12 66 41 steven.vandeleest@sgr5.be
Wim Tuerlinckx ICT-Coördinator 0498 85 27 41 wim.tuerlinckx@sgr5.be
Santiago Ortega ICT-Coördinator 0471 44 56 07 santiago.ortega@sgr5.be
Sandra Van Maurik Communicatiecoördinator 015 50 41 50 sandra.vanmaurik@sgr5.be
Steven Hertogs Preventieadviseur 0476 96 48 78 steven.hertogs@g-o.be
Peggy van Espen Woon-werkverkeer/ algemeen onderhoud 015 50 41 83 peggy.vanespen@sgr5.be
Almer Musovic Schilder 015 50 41 55 sgr5@sgr5.be
Walter Geubels Afdeling poetspersoneel 0470 99 50 83 walter.geubels@sgr5.be
Benaissa El Khanf Afdeling poetspersoneel 0470 99 20 95 benaissa.elkhanf@@sgr5.be
Sylvia Pauwels Afdeling poetspersoneel 0470 99 21 03 sylvia.pauwels@sgr5.be
Mounir Zahed Afdeling poetspersoneel 0476 48 01 68 mounir.zahed@sgr5.be

Onze medewerkers

Vacatures

Vacature voor ICT-coördinator Lees meer

Vacature technisch ICT coördinator Lees meer

Vacature directeur BS Dr Jozef Weyns Beerzel Lees meer

Vacature proeftijd TA CVO Crescendo Lees meer

Oproep tot de kandidaten 1.01.2023 Lees meer

Sgr5 - Formulier 1 en 2 aanvraag PBW 1.01.2023 Lees meer

Sgr5 - Formulier aanvraag PBW eerste ronde 1.12.2022 Lees meer

sgr5 - Formulier art 40ter §2 55jaar Lees meer

sgr5 - Formulier art 40ter §3 Rea Lees meer

Sgr5 - Formulier lijst gepresteerde diensten Lees meer

vacante betrekkingen 1.01.2023 voorronde Lees meer

Vacante betrekkingen 1.01.2023 SGR5 witboek (globaal) Lees meer

Enkele cijfers

13471
Leerlingen
12363
Cursisten
37
Instellingen
2574
Personeel

Nieuws

image
22
november

Stappen voor goed doel

877 leerlingen verzamelen 30/11 in de Kruidtuin in Mechelen voor kick-off van de grote BA-sponsortocht.

image
22
november

Levensreddend handelen

Leerlingen van de basisscholen ’t Wensbos, De Pluishoek en Triangel leren reanimeren.

image
22
november

Dag van de Ambachten

De ambachtelijke ateliers van Crescendo CVO lokten vele bezoekers op de Dag van de Ambachten.

image
22
november

Leesnestje

De bibliotheek van GO! basisschool De Spreeuwen is omgetoverd tot een warm leesnest met meer dan 3000 boeken.

image
14
november

Sinte-Mette

De leerlingen van GO! basisschool Victor Van de Walle zingen Sinte-Mette in woon- en zorgcentrum Rembertus.

image
25
october

Gezonde voeding

GO! Basisschool Alice Nahon werkt een hele week rond gezonde voeding. Het is de eerste school waar het proefproject LABO BroodNodig van start gaat.

image
10
october

Duurzaam mooi

Ecologisch verantwoorde mode is hot. De modeopleidingen van Crescendo CVO tonen zondag 9 oktober 2022 op de M-Fair in Mechelen wat dit betekent.

image
15
september

Nieuw secretariaat

Wie in Keerbergen een opleiding bij Crescendo CVO volgt, hoeft niet langer naar de hoofdcampus in Mechelen om in te schrijven. Er is nu een secretariaat in Keerbergen zelf, op het schooldomein van het GO! Technisch Atheneum Keerbergen.

image
15
september

Internationale erkenning

Glaskunstenaars en keramiste van het GO! Instituut voor Kunst en Ambacht in Mechelen gooien hoge ogen, nationaal én internationaal.

image
13
september

Tweedekansonderwijs

Alsnog een secundair diploma halen kan nu ook in Lier. Crescendo CVO en Volwassenenonderwijs Kisp slaan de handen ineen.

image
13
september

Groot verkeersfeest

GO! Basisschool De Cocon zet zich samen met de gemeente Tremelo en High-Five in om kinderen veiliger, duurzamer en gezonder naar school te laten komen.

image
09
september

Goedgekeurd door Schepen

Op 6 september begon de opleiding Ambassadeur van Mechelen aan zijn tweede schooljaar. Rina Rabau Nkandu, Mechelse schepen van Ontmoeting, was er op de eerste lesdag bij. "De opleiding is een vruchtbare omgeving waar verschillende mensen en organisaties

image
09
september

Verkeersmedaille

GO! basisschool De Puzzel ontvangt medaille voor haar inspanningen inzake verkeers- en mobiliteitseducatie.

image
02
september

Nieuw vak

BA-Pitzemburg werkt in samenwerking met tien Mechelse organisaties een seminarie uit met opdrachten voor leerlingen van het derde leerjaar.

image
18
augustus

Huizewuizewoutertje is jarig

Kinderdagverblijf Huizewuizewoutertje bestaat 30 jaar en dat werd gevierd met taart.

image
30
juni

Schepen reikt diploma's uit

Feest op Crescendo CVO campus GLTT Halle! Afgestudeerden ontvingen diploma en felicitaties van kersvers schepen van Jeugd & Onderwijs.

image
28
juni

Alsnog een diploma

Tientallen volwassenen ontvangen vanavond hun diploma secundair onderwijs via het tweedekansonderwijs van Crescendo CVO.

image
28
juni

Schenking op laatste schooldag

Leerlingen van GO! basisschool De Spreeuwen geven 9.500 euro aan kinderen in Oeganda.

image
27
juni

Spring de vakantie in

GO! basisschool Dr. Jozef Weyns organiseert een sportieve laatste schoolweek en verrast de leerlingen met o.m. zes springkastelen.

image
24
juni

Nieuwe generatie techniekers

Crescendo CVO en elektrozaak Vanden Borre gaan samen techniekers opleiden die weten hoe je zoveel mogelijk onderdelen & grondstoffen van elektro- en huishoudtoestellen kan hergebruiken om de afvalstroom te verminderen.

Scholen