fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
  • slidebg1
  • slidebg1
    Talenten stimuleren
    Iedereen kan iets!
  • slidebg1
    Actief burgerschap
    Klaarstaan voor de ander!
  • slidebg1
    Open geest
    Nieuwsgierig naar mensen en dingen!
  • slidebg1
    Verbondenheid
    Met elkaar en de wereld om ons heen!
  • slidebg1
    GO! scholengroep 5
    helpt kinderen groeien!

Onze troeven

Grote leerwinst

Elk kind de grootst mogelijke leersprong laten maken. Maximaliseren van de individuele leerwinst is het doel van ons.

Hedendaags

Individuele aandacht, interactie en met een openheid naar de wereld om ons heen.

Karaktervorming

Focus op verdraagzaamheid, verantwoordelijkheid, zelfstandigheid en leergierigheid alsook respect voor het milieu, maakt ons onderwijs waarde(n)vol. Naast een rugzak vol kennis en vaardigheden groeit het kind ook als persoon.

Doorstroomopties

Door de intense samenwerking tussen onze scholen is het onderwijs per regio optimaal op elkaar afgestemd. Vlotte doorstroommogelijkheden tussen kleuter-, basis en secundair onderwijs zonder kennishiaten is het resultaat.

100% focus

Administratieve en logistieke taken organiseren we op scholengroepsniveau. Zo ontlasten we het schoolteam. Minder rompslomp waardoor het zich kan concentreren op het allerbelangrijkste: de leerling.

Samenleven

Alle (geloofs)overtuigingen komen aan bod in het lesprogramma. Wij geloven niet in één waarheid. Iedereen heeft recht op zijn mening en mag zijn zegje doen. Samen leren samenleven is waar het om draait.

Meer informatie

Contacteer ons

Over SGR5

ONTSTAAN

In 2000 werd Scholengroep 5 opgericht. Het bijzonder decreet betreffende het Gemeenschapsonderwijs (14 juli 1998) legde toen een verdeling van scholen op, per regio, in een scholengroep. Scholengroep 5 verenigt de scholen van het GO! onderwijs van de Vlaamse gemeenschap in de regio Mechelen, Keerbergen en Heist-op-den-Berg. Het GO! (spreek uit "gee oo") is de nieuwe benaming voor het vroegere Gemeenschapsonderwijs. Sinds 17 augustus 2015 is Geert Van Hoof algemeen directeur van Scholengroep 5.

JAARVERSLAGEN

RAAD VAN BESTUUR

Algemeen directeur: Geert Van Hoof
Voorzitter Raad van Bestuur: Ann Gods
Raad van Bestuur: 
Patrice Caremans
Ingrid De Neef
Ivan Cornette
Marc Lammar
Mario Van Essche
Eddy Van Parys
Margareta Williams
Pierre Vermaelen
Coördinerend directeur BAO: Bart Pepermans
Coördinerend directeur SO:  Michèle Vervotte

MEDEWERKERS

Administratie: wie doet wat?

Naam Functie Telefoonnr. E-mailadres
Geert Van Hoof Algemeen directeur 015 50 41 52 sgr5@sgr5.be
Michèle Vervotte Coördinerend directeur secundair onderwijs 015 50 41 50 codiso@sgr5.be
Bart Pepermans Coördinerend directeur basisonderwijs 015 50 41 80 codibao@sgr5.be
Tom Resseler Beleidsondersteuner technische zaken 015 79 08 90 tom.resseler@sgr5.be
An Hereygers Beleidsondersteuner pedagogische zaken 015 50 41 50 an.hereygers@sgr5.be
Katrien Rodolf Directiesecretaris (hoofd administratie) 015 50 41 52 katrien.rodolf@sgr5.be
Sofie Derez HR-manager 015 50 41 50 sofie.derez@sgr5.be
Walter Geubels Verantwoordelijke schoonmaakservice 015 50 41 50 walter.geubels@sgr5.be
An Nys Algemeen onthaal en administratie 015 50 41 50 an.nys@sgr5.be
Eef Goyvaerts Administratie 015 50 41 50 eef.goyvaerts@sgr5.be
Tinneke Bellekens stafmedewerker BaO 015 50 41 53 tinneke.bellekens@sgr5.be
Veerle Houben Verantwoordelijke contractueel personeel 015 50 41 57 veerle.houben@sgr5.be
Magali Bensel Stafmedewerker SO 015 79 08 94 magali.bensel@sgr5.be
Rienske Van Hirtum Hoofd boekhouding 015 50 41 50 rienske.vanhirtum@sgr5.be
Sandra Goyvaerts Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 sandra.goyvaerts@sgr5.be
Inge Verbruggen Boekhouding (algemeen) 015 79 08 95 inge.verbruggen@sgr5.be
Karin Van Tuerenhout Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 karin.vantuerenhout@sgr5.be
Tessa Piters Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 tessa.piters@sgr5.be
Katrien Van den Dries Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 katrien.vandendries@sgr5.be
Paul Lemmens Infrastructuurcoördinator (leiding over onderhoudsmensen) 015 50 41 55 paul.lemmens@sgr5.be
Guy Lemmens Infrastructuur, veiligheidsdossiers en energiezorg,Vertrouwenspersoon 015 50 41 55 guy.lemmens@sgr5.be
Ann Van Reusel Infrastructuur, architecte 015 50 41 55 ann.vanreusel@sgr5.be
Geert Van Noten Infrastructuur 015 50 41 55 geert.vannoten@sgr5.be
Geert Vernelen Coördinator ICT (leiding over team informatici) 015 50 41 86 geert.vernelen@sgr5.be
Pieter Van Muysen ICT-Coördinator 0477 77 08 24 pieter.vanmuysen@sgr5.be
Marc Van de Velde ICT-Coördinator 0472 43 36 86 marc.vandevelde@sgr5.be
Inge De Cleyn Pedagogisch ICT-Coördinator inge.decleyn@sgr5.be
Wouter Willems Pedagogisch ICT-Coördinator wouter.willems@sgr5.be
Jurgen de Bondt ICT-Coördinator 0486 94 59 14 jurgen.debondt@sgr5.be
Sam Geyskens ICT-Coördinator 0495 76 68 33 sam.geyskens@sgr5.be
Jeroen Van Breedam ICT-Coördinator 0484 91 16 04 jeroen.vanbreedam@sgr5.be
Johan Ramakers ICT-Coördinator johan.ramakers@sgr5.be
Raf Horemans ICT-Coördinator 0497 72 93 26 raf.horemans@sgr5.be
Jill Mertens ICT-Coördinator 0472 34 47 71 jill.mertens@sgr5.be
Steven Van de Leest ICT-Coördinator 0499 12 66 41 steven.vandeleest@sgr5.be
Wim Tuerlinckx ICT-Coördinator 0498 85 27 41 wim.tuerlinckx@sgr5.be
Santiago Ortega ICT-Coördinator 0471 44 56 07 santiago.ortega@sgr5.be
Sandra Van Maurik Communicatiecoördinator 015 50 41 50 sandra.vanmaurik@sgr5.be
Steven Hertogs Preventieadviseur 0476 96 48 78 steven.hertogs@g-o.be
Peggy van Espen Woon-werkverkeer/ algemeen onderhoud 015 50 41 83 peggy.vanespen@sgr5.be
Almer Musovic Schilder 015 50 41 55 sgr5@sgr5.be
Walter Geubels Afdeling poetspersoneel 0470 99 50 83 walter.geubels@sgr5.be
Benaissa El Khanf Afdeling poetspersoneel 0470 99 20 95 benaissa.elkhanf@@sgr5.be
Sylvia Pauwels Afdeling poetspersoneel 0470 99 21 03 sylvia.pauwels@sgr5.be
Mounir Zahed Afdeling poetspersoneel 0476 48 01 68 mounir.zahed@sgr5.be

Onze medewerkers

Vacatures

Vacature voor ICT-coördinator Lees meer

Vacature directeur BA Campus Botaniek. Lees meer

Enkele cijfers

13471
Leerlingen
12363
Cursisten
37
Instellingen
2574
Personeel

Nieuws

image
23
mei

Animalinas wandelroute

Natuurpark Rivierenland doet beroep op leerlingen Toerisme van BA Stassart voor een website met tekst en uitleg over de graffitiwerken van kunstenaar Dzia langs de Animalinas-wandelroute.

image
18
mei

Meisjes loves voetbal

GO! basisschool Victor Van de Walle gaat op zoek naar de nieuwe Red Flame.

image
16
mei

Expo in Mechelen

Leuk uitje voor het Pinksterweekend: expo met eindwerken van laatstejaarsstudenten Keramiek. IKA, Veemarkt 39 in Mechelen.

image
16
mei

In de ban van wetenschap

GO! basisschool Alice Nahon heeft meer pijlen op haar boog dan taal en poëzie. Na de succesvolle Week van de Poëzie in februari organiseert de school nu een groots opgezette wetenschapsweek.

image
16
mei

Glaskunst in De Loods

Cursisten van de hogere- en specialisatiegraad Glaskunst van het IKA tonen hun afstudeerwerken in De Loods, Douaneplein Mechelen.

image
06
mei

Podiumbeesten mogen weer ...

Na twee jaar Covid-pandemie mochten de leerlingen van BA campus Caputsteen nu eindelijk het podium weer op. Samen met regisseursduo Eva Cabuy en Flora Caes maakten ze de voorstelling ‘Gij ook van mij!’.

image
27
april

School zoekt schoonmaakheld.

GO! Scholengroep 5 werft schoonmakers en teamleiders aan voor haar eigen in-huis-schoonmaakservice. Kom naar de jobdag dinsdag 17 mei om 13.00 uur, Mechelbaan 561 in Putte.

image
26
april

40 jaar boekbinden

Cursisten van de voorbije decennia tonen tijdens Retrospectieve ‘van 84 tot nu’ dat boekbanden voorwerpen van kunst zijn.

image
26
april

Foto Expo

Kom naar de expositie met mooie eindwerken van de laatstejaarsstudenten fotokunst van het Mechelse Instituut voor Kunst en Ambacht.

image
26
april

Erfgoeddag

Met als thema "IKA maakt school" zet het GO! Instituut voor Kunst en Ambacht haar ateliers tijdens Erfgoeddag in de schijnwerpers.

image
25
april

Spreeuwen trektochten

In 1947 vertrokken de eerste leerlingen van GO! basisschool De Spreeuwen op trektocht. 75 jaar later gebeurt dit nog steeds. Een lange mooie traditie!

image
22
april

Nederlands leren

Met activiteitenreeks Beleef de natuur willen Natuurpunt, Crescendo CVO, Welcome in Mechelen en het Agentschap Integratie en Inburgering het Nederlands bij anderstalige nieuwkomers bevorderen.

image
19
april

BA werft aan

Busleyden Atheneum breidt uit met 7 extra studierichtingen en organiseert grote wervingsdag voor nieuwe leerkrachten op woensdag 23 april.

image
23
maart

Internationale Poëziedag Unesco

Laureaten van de poëziewedstrijd van Busleyden Atheneum worden beloond met een boekenbon.

image
11
maart

Oekraïne: kinderen voor kinderen

De scholen van GO! Scholengroep 5 zetten zich massaal in voor Oekraïne. Doneer nu 5 euro!

image
11
februari

Classe Unique

Freinetschool Villa Zonnebloem start in de kleuterklas met Classe Unique. Uniek in Mechelen.

image
31
januari

Poëzieposters

Leerlingen van Busleyden Atheneum campus Caputsteen voorzien hun gedichten van mooie illustraties.

image
31
januari

Alice Nahon op vrijdagmarkt

Leerlingen lezen gedichten voor op de markt van Putte als kick-off van een week vol poëzie.

image
26
januari

Standpunt over corona

Geert Van Hoof geeft uitleg over de impact in het onderwijs in het programma Standpunt van RTV.

image
26
januari

Gesprek over Burgerschap

Leerlingen van Busleyden Atheneum gaan in gesprek met drie experts over Burgerschap en Levensbeschouwing.

Scholen