fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
  • slidebg1
    Talenten stimuleren
    Iedereen kan iets!
  • slidebg1
    Actief burgerschap
    Klaarstaan voor de ander!
  • slidebg1
    Open geest
    Nieuwsgierig naar mensen en dingen!
  • slidebg1
    Verbondenheid
    Met elkaar en de wereld om ons heen!
  • slidebg1
    GO! scholengroep 5
    helpt kinderen groeien!

Onze troeven

Grote leerwinst

Elk kind de grootst mogelijke leersprong laten maken. Maximaliseren van de individuele leerwinst is het doel van ons.

Hedendaags

Individuele aandacht, interactie en met een openheid naar de wereld om ons heen.

Karaktervorming

Focus op verdraagzaamheid, verantwoordelijkheid, zelfstandigheid en leergierigheid alsook respect voor het milieu, maakt ons onderwijs waarde(n)vol. Naast een rugzak vol kennis en vaardigheden groeit het kind ook als persoon.

Doorstroomopties

Door de intense samenwerking tussen onze scholen is het onderwijs per regio optimaal op elkaar afgestemd. Vlotte doorstroommogelijkheden tussen kleuter-, basis en secundair onderwijs zonder kennishiaten is het resultaat.

100% focus

Administratieve en logistieke taken organiseren we op scholengroepsniveau. Zo ontlasten we het schoolteam. Minder rompslomp waardoor het zich kan concentreren op het allerbelangrijkste: de leerling.

Samenleven

Alle (geloofs)overtuigingen komen aan bod in het lesprogramma. Wij geloven niet in één waarheid. Iedereen heeft recht op zijn mening en mag zijn zegje doen. Samen leren samenleven is waar het om draait.

Meer informatie

Mechelbaan 561

2580 Putte

015 50 41 50

Mail ons

Over SGR5

ONTSTAAN

In 2000 werd Scholengroep 5 opgericht. Het bijzonder decreet betreffende het Gemeenschapsonderwijs (14 juli 1998) legde toen een verdeling van scholen op, per regio, in een scholengroep. Scholengroep 5 verenigt de scholen van het GO! onderwijs van de Vlaamse gemeenschap in de regio Mechelen, Keerbergen en Heist-op-den-Berg. Het GO! (spreek uit "gee oo") is de nieuwe benaming voor het vroegere Gemeenschapsonderwijs. Sinds 17 augustus 2015 is Geert Van Hoof algemeen directeur van Scholengroep 5.

JAARVERSLAGEN

RAAD VAN BESTUUR

Algemeen directeur: Geert Van Hoof
Voorzitter Raad van Bestuur: Ann Gods
Raad van Bestuur: 
Patrice Caremans
Ingrid De Neef
Ivan Cornette
Marc Lammar
Mario Van Essche
Linda Van Achter
Margareta Williams
Pierre Vermaelen
Coördinerend directeur BAO: Bart Pepermans
Coördinerend directeur SO:  Michèle Vervotte

MEDEWERKERS

Administratie: wie doet wat?

Naam Functie Telefoonnr. E-mailadres
Geert Van Hoof Algemeen directeur 015 50 41 52 sgr5@sgr5.be
Michèle Vervotte Coördinerend directeur secundair onderwijs 015 50 41 50 codiso@sgr5.be
Bart Pepermans Coördinerend directeur basisonderwijs 015 50 41 80 codibao@sgr5.be
Tom Resseler Beleidsondersteuner technische zaken 015 79 08 90 tom.resseler@sgr5.be
An Hereygers Beleidsondersteuner pedagogische zaken 015 50 41 50 an.hereygers@sgr5.be
Katrien Rodolf Directiesecretaris (hoofd administratie) 015 50 41 52 katrien.rodolf@sgr5.be
Sofie Derez HR-manager 015 50 41 50 sofie.derez@sgr5.be
An Nys Algemeen onthaal en administratie 015 50 41 50 an.nys@sgr5.be
Eef Goyvaerts Administratie 015 50 41 50 eef.goyvaerts@sgr5.be
Tinneke Bellekens stafmedewerker BaO 015 50 41 53 tinneke.bellekens@sgr5.be
Veerle Houben Verantwoordelijke contractueel personeel 015 50 41 57 veerle.houben@sgr5.be
Magali Bensel Stafmedewerker SO 015 79 08 94 magali.bensel@sgr5.be
Rienske Van Hirtum Hoofd boekhouding 015 50 41 50 rienske.vanhirtum@sgr5.be
Sandra Goyvaerts Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 sandra.goyvaerts@sgr5.be
Inge Verbruggen Boekhouding (algemeen) 015 79 08 95 inge.verbruggen@sgr5.be
Annick Van Linden Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 annick.vanlinden@sgr5.be
Tessa Piters Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 tessa.piters@sgr5.be
Katrien Van den Dries Boekhouding (algemeen) 015 50 41 50 katrien.vandendries@sgr5.be
Guy Lemmens Infrastructuur, veiligheidsdossiers en energiezorg,Vertrouwenspersoon 015 50 41 55 guy.lemmens@sgr5.be
Ann Van Reusel Infrastructuur, architecte 015 50 41 55 ann.vanreusel@sgr5.be
Geert Van Noten Infrastructuur 015 50 41 55 geert.vannoten@sgr5.be
Levi Helsen Infrastructuur 015 50 41 55 levi.helsen@sgr5.be
Geert Vernelen Coördinator ICT (leiding over team informatici) 015 50 41 86 geert.vernelen@sgr5.be
Pieter Van Muysen ICT-Coördinator 0477 77 08 24 pieter.vanmuysen@sgr5.be
Marc Van de Velde ICT-Coördinator 0472 43 36 86 marc.vandevelde@sgr5.be
Inge De Cleyn Pedagogisch ICT-Coördinator inge.decleyn@sgr5.be
Wouter Willems Pedagogisch ICT-Coördinator wouter.willems@sgr5.be
Vik Pauwels Pedagogisch ICT-Coördinator vik.pauwels@sgr5.be
Jurgen de Bondt ICT-Coördinator 0486 94 59 14 jurgen.debondt@sgr5.be
Sam Geyskens ICT-Coördinator 0495 76 68 33 sam.geyskens@sgr5.be
Jeroen Van Breedam ICT-Coördinator 0484 91 16 04 jeroen.vanbreedam@sgr5.be
Johan Ramakers ICT-Coördinator johan.ramakers@sgr5.be
Raf Horemans ICT-Coördinator 0497 72 93 26 raf.horemans@sgr5.be
Jill Mertens ICT-Coördinator 0472 34 47 71 jill.mertens@sgr5.be
Steven Van de Leest ICT-Coördinator 0499 12 66 41 steven.vandeleest@sgr5.be
Santiago Ortega ICT-Coördinator 0471 44 56 07 santiago.ortega@sgr5.be
Yannick Van den Brande ICT-Coördinator yannick.vandenbrande@sgr5.be
Sandra Van Maurik Communicatiecoördinator 015 50 41 50 sandra.vanmaurik@sgr5.be
Steven Hertogs Preventieadviseur 0476 96 48 78 steven.hertogs@sgr5.be
Peggy van Espen Woon-werkverkeer/ algemeen onderhoud 015 50 41 83 peggy.vanespen@sgr5.be
Yana Deluster Verantwoordelijke schoonmaakservice yana.deluster@sgr5.be
Mounir Zahed Afdeling poetspersoneel 0476 48 01 68 mounir.zahed@sgr5.be

Onze medewerkers

Vacatures

Vacature poetspersoneel Lees meer

Vacature kindbegeleider Lees meer

Vacature proeftijd directeur BA Campus De Beemden Lees meer

Enkele cijfers

14000
Leerlingen
9000
Cursisten
38
Instellingen
3000
Personeel

Nieuws

image
29
februari

Podiumbeesten

Leerlingen BA Caputsteen brengen ‘Solutio in sanguinem’ op de planken.

image
22
februari

Stemmen gezocht

Crescendo CVO is genomineerd voor de SETT Leraarskamer Award 2024. Met jouw stem maken ze kans om de award te winnen! Stemmen kan tot 26/02.

image
19
februari

FietsFix

Nieuwe XR-applicatie ontwikkeld door BA De Beemden heeft tot doel leerlingen te helpen bij hun opleiding tot fietshersteller.

image
05
februari

Carnaval

GO! Basisschool Dr. Jozef Weyns organiseert carnavalsoptocht vol superhelden!

image
31
januari

Graffitimuur

Leerlingen van GO! Basisschool Atheneum Keerbergen maakten samen met kunstenaar Roncha een graffitimuur. Ze staan te trappelen om het aan iedereen te laten zien.

image
31
januari

Masterclass Fotografie

De tentoonstelling Masterclass Fotografie toont vakmanschap en creativiteit in vier specialisaties: reportage, zwart-wit, portret- en landschapsfotografie.

image
30
januari

Leergemeenschap

Busleyden Atheneum start eigen BA Academie en moedigt leerkrachten aan om expertise te delen.

image
19
januari

Reanimatie

Leerlingen van Busleyden Atheneum (BA) krijgen opleiding in reanimatie en defibrillatie. Lesgevers zijn collega-studenten van de graduaatsopleiding Basisverpleegkunde.

image
18
januari

Volleerde vertellers

Eerste gediplomeerde stadsgidsen van Mechelen zwaaien af.

image
16
januari

Filmdagen

Crescendo CVO en CC De Meent spelen vier anderstalige films in het kader van de cursussen Frans, Italiaans en Spaans.

image
15
januari

Europese erkenning

Het Europees Talenlabel 2023 gaat naar de opleiding die Crescendo CVO heeft uitgewerkt voor dove anderstalige nieuwkomers.

image
09
januari

Warme start

Met veel enthousiasme zamelden de cursisten en collega’s van Crescendo CVO geld in voor de Warmste Week. De acties leverden bijna 6000 euro op.

image
23
december

Opgroeien zonder zorgen

De centrale zetel van GO! Scholengroep 5 schenkt 600 euro aan de Warmste Week. Wij wensen alle kinderen een mooie schoolperiode vrij van zorgen, ook in 2024!.Steun onze actie

image
22
december

Circulaire economie

Van Dievel kocht op de Care Fair van Crescendo CVO voor 1000 euro fietstassen gemaakt van oude dekzeilen. Het geld gaat naar de Warmste Week.

image
22
december

Huishoudtechniekers

Met 300 vacatures voor herstellers van huishoudtoestellen was het uitkijken naar een nieuwe lichting afgestudeerden. Die is er nu.

image
19
december

Verkopen

Cursisten opleiding Polyvalent Verkoper van Crescendo CVO leren de kneepjes van het vak op de markt.

image
15
december

Aftrap

Minister Ben Weyts en afgevaardigd bestuurder Koen Pelleriaux gaven in GO! Atheneum Heist de aftrap van de nieuwe Interlevensbeschouwelijke Dialoog.

image
08
december

Bezoek

Koen Pelleriaux, afgevaardigd bestuurder van het GO! onderwijs van de Vlaamse gemeenschap, bracht een bezoek aan Crescendo CVO.

image
16
november

Nagenieten

Het optreden zit erop. Kom op tegen Kanker ontvangt de beloofde cheque en Sylvia kan op reis. En jij kan alle liedjes (her)beluisteren op Youtube. De moeite waard!

image
09
november

Nieuwbouw

De transparantie van het nieuwe BA-gebouw aan de Zandpoortvest, met veel glas en doorzichten, past perfect bij de innovatieve manier van lesgeven.

Scholen